LED Vaj Huam Sib Luag Teeb: Txhua Yam Koj Yuav Tsum Paub Txog
video
LED Vaj Huam Sib Luag Teeb: Txhua Yam Koj Yuav Tsum Paub Txog

LED Vaj Huam Sib Luag Teeb: Txhua Yam Koj Yuav Tsum Paub Txog

LED Vaj Huam Sib Luag Teeb: Txhua Yam Koj Yuav Tsum Paub Txog Puas yog nws tsis zoo rau siv nyiaj tsawg dua rau teeb pom kev zoo dua? Yog lawm! Peb txhua tus tuaj yeem pom zoo tias cov hnub uas yuav tsum tau dais nrog qhov tsis yooj yim thiab tsis muaj txiaj ntsig ntawm cov qij qub tau ploj mus. Ua tsaug rau LED thev naus laus zis, nws muaj peev xwm nrhiav tau ...
Xa kev nug
Khoom Taw qhia

 

LED Vaj Huam Sib Luag Teeb: Txhua Yam Koj Yuav Tsum Paub Txog

Puas yog nws tsis zoo rau siv nyiaj tsawg dua rau kev teeb pom kev zoo dua?

Yog lawm!

Peb txhua tus tuaj yeem pom zoo tias cov hnub uas yuav tsum tau dais nrog qhov tsis yooj yim thiab tsis muaj txiaj ntsig ntawm cov qij qub tau ploj mus.

Ua tsaug rau LED thev naus laus zis, nws muaj peev xwm nrhiav tau ntau hom luminaries ntawm lub khw.

Tam sim no:

Thaum tab tom nrhiav lub teeb pom kev zoo uas tsis yog kev ua haujlwm siab xwb tab sis kuj zoo meej rau kev zoo nkauj, LED vaj huam sib luag teeb yog raws nraim qhov koj xav tau.


LED Panel Lights Feature Image
LED Vaj Huam Sib Luag Teeb


Ua kom ncaj ncees, koj tau txais txiaj ntsig ntau dua rau koj cov nyiaj los ntawm kev nqis peev hauv LED vaj huam sib luag teeb rau hauv tsev thiab chaw ua haujlwm.

Cov ntawv tshaj tawm no muab koj cov ntsiab lus ntawm txhua yam koj xav paub txog cov teeb pom kev zoo nkauj no suav nrog:

  • Lawv yog dab tsi,
  • Cov yam ntxwv zoo tshaj plaws,
  • Cov txiaj ntsig ntawm kev siv lawv,
  • Vim li cas lawv zoo dua Grille teeb,
  • Thiab, yuav ua li cas kom tau txais lub vaj huam sib luag zoo tshaj plaws rau koj qhov chaw.

Yog li, tsis muaj kev txhawb nqa ntxiv, ntawm no yog ob peb yam lom zem tseeb txog LED Vaj Huam Sib Luag Teeb:

Tshooj 1: Dab tsi yog LED Vaj Huam Sib Luag Teeb?

Zoo, hauv cov ntsiab lus yooj yim tshaj plaws…

LED Vaj Huam Sib Luag Teeb yog kev ua haujlwm siab, ultra-nyias, tiaj tus, thiab ntxim nyiam luminaries. Lawv tuaj nyob rau hauv peb cov duab sib txawv:

  • Square,
  • Rectangular,
  • Thiab, round LED panels.

Nyob ntawm seb koj nyiam nyob rau hauv kev tsim thiab décor nyiam, nws yuav yooj yim los qhia qhov twg ntawm peb qhov zoo tshaj plaws suits koj qhov chaw.

Thiab qhov ntawd tsis yog qhov zoo tshaj plaws ...

Cov neeg nyiam LED vaj huam sib luag teeb vim lawv cov txiaj ntsig zoo rau cov nyiaj.

Thiab yog tias koj xav tsis thoob; dab tsi ua rau lawv tsim nyog yuav khoom? Nov yog qee qhov txiaj ntsig uas tuaj nrog siv cov teeb pom kev zoo LED no.

Tshooj 2: Cov txiaj ntsig ntawm LED Vaj Huam Sib Luag Teeb

Feem ntau, cov perks ntawm LED teeb vaj huam sib luag yog ntau dhau los suav.

Saib:

Obviously, koj xav hloov kho los ntawm qhov phem mus rau lub teeb pom kev zoo.

Yog li ntawd, lub teeb vaj huam sib luag koj xaiv yuav tsum zoo dua li cov halogens, fluorescent grilles, lossis cov teeb ci uas koj tab tom siv tam sim no.

Nov yog qee qhov txiaj ntsig ntawm kev siv LED Vaj Huam Sib Luag Teeb rau koj los sib piv thiab sib piv:

1. Super-npaum

Zoo li tag nrho cov luminaries LED, vaj huam sib luag teeb kuj zoo heev thaum nws los txog rau lub zog noj.

Qhov nruab nrab, lub vaj huam sib luag fixture muaj lub zog ua haujlwm ntawm 100lm / W; uas yog yuav luag 8 lub sij hawm zoo dua li qhov zoo sib xws incandescent teeb.

Qhov no zoo heev, txoj cai?

Piv txwv li:

A 100-Watt incandescent teeb emits kwv yees li 1280 lumens, uas txhais tau hais tias nws lub zog efficiency yog 1280/100=12.8lm/W.

Ntawm qhov tod tes, yog tias koj muaj 100-Watt LED vaj huam sib luag luminaire, nws yuav tawm 100 * 100=10, 000 lumens.

Tam sim no, yog tias koj ua lej, 10000/1280=7.8…

Qhov no txhais tau tias LED luminaries yuav luag yim npaug zoo dua; los yog muab 800 feem pua ​​​​kev txhim kho hauv kev ua tau zoo los ntawm cov teeb pom kev zoo.

Tsis yog tag nrho!

2. Kev hloov tam sim

lees nws!

Koj ntxhov siab thaum koj yuav tsum tau tos kom cov fluorescent flicker ib pliag ua ntej teeb pom kev.

Zoo, yog tias koj tuaj yeem txheeb tau, koj tsis nyob ib leeg.

Thiab hmoov zoo, nrog LED vaj huam sib luag teeb, qhov kev ntxhov siab tsis yooj yim no dhau los ua ib qho dhau los.

Vaj huam sib luag teeb feem ntau hloov rau / tawm tam sim.

Thiab qhov no tsis yog tib yam khoom hauv lawv lub thawv yooj yim. LED vaj huam sib luag luminaries kuj tsis muaj suab nrov, eco-friendly, tsis muaj tshuaj lom, thiab tsis muaj duab ntxoov ntxoo.


switch on & off instantly
Hloov on / off Instantly


3. Teeb pom kev zoo

Nrog LEDs…

Txhim kho efficiency feem ntau txhais mus rau kev txhim kho luminous efficiency.

Qhov no txhais li cas?

Zoo, nws txhais tau hais tias LED panels zoo dua thiab ci dua li cov fluorescent grilles thiab lwm yam qub teeb pom kev zoo.

Piv txwv li:

Qhov nruab nrab, grilles muaj qhov ua tau zoo ntawm 50lm / W uas yog ib nrab ntawm qhov koj tau txais los ntawm LED panels - 100lm / W.

4. Ua kom zoo nkauj

Thaum nws los ua kom zoo nkauj rau koj lub tsev lossis chaw ua haujlwm, tsis muaj dab tsi zoo dua li LED phab ntsa vaj huam sib luag teeb.

Vim li cas?

Zoo, cov luminaries no muaj qhov ntxim nyiam, ultra-slim tsim uas ua rau lawv yooj yim siv hauv txhua hom kev teeb tsa; ob qho tib si nyob thiab kev lag luam.

5. Yooj yim installation thiab tu

Koj puas txhawj xeeb txog yuav ua li cas koj yuav ua LED vaj huam sib luag teeb teeb? txhob ua!

Lawv cov txheej txheem installation yog heev yooj yim thiab ncaj nraim. Qhov tseeb, leej twg muaj cov cuab yeej tsim nyog tuaj yeem ua tau yooj yim.

Ntxiv mus:

Kev tu thiab tu vaj huam sib luag LED teeb kuj yooj yim heev. Vim lawv qhov kev tsim qauv tsim thiab cov khoom siv zoo, cov panels no tsis tshua muaj kev puas tsuaj thiab tuaj yeem nyob tau ntau xyoo yam tsis tas yuav hloov pauv.

6. Incomparable Durability

Cov txiaj ntsig zoo rau cov nyiaj tsis yog los ntawm qhov zoo xwb tab sis kuj yog qhov khoom siv lub neej ntev.

LED vaj huam sib luag teeb yuav kav ntev dua 70,000 teev.

Qhov ntawd yog yuav luag 20 xyoo ntawm cov teeb pom kev zoo.

Amazing, txoj cai? Zoo, muaj ntau…

7. Cov khoom siv zoo


exploded drawing of LED panel lights materials
Exploded Drawing ntawm LED Vaj Huam Sib Luag Teeb Khoom


Cov ntaub ntawv siv los tsim cov vaj huam sib luag no suav nrog cov khoom zoo #6063 txhuas thiab PMMA yas.

Cov ntaub ntawv no tau raug sim thiab ua pov thawj tias tiv taus hnav thiab tsim kua muag, thiab kev puas tsuaj los ntawm kev cuam tshuam.

Tias yog vim li cas cov luminaries no thiaj li ruaj khov thiab yuav tsim nyog.

8. Lub teeb pom kev zoo sib xws

Koj puas mob ntawm qhov ntxoov ntxoo thoob plaws koj qhov chaw?

Yog tias muaj, nws yog lub sijhawm hloov mus rau LED teeb vaj huam sib luag.

Yog vim li cas?

Vim lawv cov qauv tsim thiab kev tsim vaj tsev tom ntej, vaj huam sib luag fixtures feem ntau muab lub teeb sib npaug sib npaug npog txhua qhov chaw ntawm chav tsev.

9. Ntau yam tsim

Qhov zoo tshaj plaws txog kev siv LED panels, yog tias koj muaj ntau yam kev xaiv tsim.

Tias yog vim li cas cov luminaries tuaj hauv cov duab sib txawv (puab, square, thiab duab plaub) thiab qhov ntau thiab tsawg.

Yog li ntawd, nws yooj yim dua rau koj los nrhiav ib qho khoom siv uas tsis yog haum rau hauv koj lub décor tab sis kuj txhim kho qhov zoo nkauj ntawm koj qhov chaw.

Piv txwv li:

Muaj qhov chaw uas LED vaj huam sib luag lub teeb puag ncig lub teeb yuav zoo tagnrho ntau dua li ib square.

10. Ntau daim ntawv thov

Koj tuaj yeem siv LED vaj huam sib luag teeb nyob qhov twg?

Cov khoom siv no siv tau rau txhua yam ntawm qhov chaw suav nrog thaj chaw nyob thiab chaw lag luam.

Koj tuaj yeem siv lawv ntawm:

  • Tsev,
  • Cov tsev kawm ntawv,
  • Tsev kho mob,
  • Chaw ua haujlwm,
  • Cov tsev qiv ntawv,
  • Laboratories,
  • Show/Exhibition chav,
  • Supermarkets,
  • Thiab, kev zoo nkauj parlors cia li hais ob peb.


LED Panel Lights Used in hospital
LED Vaj Huam Sib Luag Teeb Siv hauv tsev kho mob


11. Ntau yam ntawm Fixtures

Lwm qhov txiaj ntsig zoo ntawm kev siv lub teeb vaj huam sib luag yog tias koj tuaj yeem tau txais ib qho uas haum rau koj qhov chaw.

Txhua hom LED vaj huam sib luag tuaj nrog lawv tus kheej cov yam ntxwv thiab cov ntsiab lus muag.

Txhua yam nws yuav siv yog ua ob peb qhov sib piv los nrhiav qhov zoo tshaj plaws rau koj.

Feem ntau hom LED vaj huam sib luag teeb muaj xws li:

  • Txiav EU LED Panels
  • Txiav US LED panels
  • Ntse LED panels
  • Tsis muaj LED panels
  • Disc LED vaj huam sib luag


ShineLong LED Panel Lights Product List
Benwei LED Vaj Huam Sib Luag Teeb Cov Khoom Muag


12. Feature-Packed

Tam sim no:

Sib piv LED lub teeb vaj huam sib luag rau lwm cov khoom siv uas tso siab rau qhov sib txawv / qub teeb pom kev zoo li fluorescents, nws yooj yim pom tias lawv txawv li cas ntawm cov yam ntxwv.

Piv txwv li:

LED vaj huam sib luag teeb muaj 0~10V, DALI, TRIAC, thiab CCT dimming muaj peev xwm.

Frankly, cov npe ntawm cov txiaj ntsig uas tuaj nrog cov luminaries no tsis muaj qhov kawg.

Lo lus nug:

LED vaj huam sib luag teeb zoo dua li Grille teeb li cas?

Tshooj 3: LED Vaj Huam Sib Luag Teeb VS Grille Teeb

Grille teeb yog ze tshaj nyob rau hauv kev sib piv rau LED vaj huam sib luag teeb.

Tias yog vim li cas qhov chaw, qhov twg cov teeb ci ci siv, tuaj yeem hloov kho rau LED panels.

Qhov laj thawj tseem ceeb hauv qab no yog tias LED teeb yog txoj kev zoo dua Grille teeb.

Yuav ua li cas?

Zoo, ntawm no yog cov lus luv luv ntawm kev sib piv los rov qab qhov ntsiab lus no:

Feature

LED Vaj Huam Sib Luag Teeb

Grille Teeb

· Zog efficiency

100 lm/w

50 lm/w

· Dimming

Yog lawm

Tsis muaj lossis txwv

· Lifespan

ntxiv rau 70, 000 teev

7, 000 mus rau 15, 000 teev

· Kev hloov tam sim

Yog lawm

Tsis muaj

· Luminous Flux

Mus txog 5250

Mus txog 3000

· Lub teeb faib

Sib npaug

Nrog duab ntxoov ntxoo

Los ntawm cov lus saum toj no, nws pom tseeb tias LED panels zoo dua li cov teeb ci ci.

Qhov no coj peb mus rau cov lus nug loj tom ntej…

Tshooj 4: Kuv yuav xaiv qhov zoo tshaj plaws LED vaj huam sib luag teeb rau lub tsev li cas?

Yuav kom tau txais lub vaj huam sib luag zoo tshaj plaws, muaj ob peb yam uas koj yuav tsum tau xav txog.

Piv txwv li, koj tuaj yeem saib hauv:

Tus nqi ntawm qhov chaw nyob rau hauv nqe lus nug: Thaum nws los txog rau lub teeb pom kev zoo, qhov loj ntawm qhov chaw tseem ceeb. Pom tseeb, qhov chaw loj dua yuav tsum muaj teeb pom kev zoo dua thiab rov ua dua.

Hmoov zoo, cov tuam txhab LED zoo li Benwei Technologies feem ntau tsim cov teeb vaj huam sib luag rau txhua qhov chaw. Lawv cov LED vaj huam sib luag tuaj nrog sib txawv luminous efficiency kom haum rau txhua yam ntawm ib puag ncig.

Koj qhov chaw décor: Yuav kom ua si li koj cov style thiab décor, koj xaiv ntawm LED vaj huam sib luag yuav tsum muaj peev xwm sib xyaw seamlessly.

Qhov ntawd yog vim qee qhov chaw yuav zoo dua nrog cov square panels thaum lwm tus zoo li zoo nkauj nrog disc LED panels.

Qhov zoo tshaj plaws qhov ntev: Txij li cov vaj huam sib luag tuaj nyob rau hauv cov duab sib txawv thiab qhov ntev, nws yog qhov zoo los txiav txim siab qhov loj me uas xav tau los ua kom koj qhov chaw.

Yooj yim hauv kev teeb tsa: Nyob ntawm hom, chaw tsim khoom, lossis cov duab ntawm LED vaj huam sib luag, cov luminaries no yuav yooj yim lossis nyuaj rau nruab.

Ib txwm mus rau cov vaj huam sib luag uas yooj yim thiab nyab xeeb los lis lossis nruab. Qhov no txo ​​koj txoj kev pheej hmoo ntawm kev puas tsuaj rau lub vaj huam sib luag lossis ua rau cov nuj nqis ntxiv kom muaj ib tus neeg nruab rau koj.

LED vaj huam sib luag teeb tus nqi: Qee zaum, tus nqi kuj yog ib qho taw qhia los xav txog. Obviously, koj tsis xav siv ntau npaum li cas ntawm LED panels.

Ntxiv mus, pheej yig fixtures yuav qhia tau tias tsis zoo. Tias yog vim li cas ua ntej koj txiav txim siab, koj yuav tsum tau ua ib tug luv luv keeb kwm xyuas ntawm cov chaw tsim tshuaj paus.


Round Panel Light Used in Living Room
Round Vaj Huam Sib Luag Teeb Siv Hauv Chav Nyob


Nyiaj tshwj xeeb:

Mus los ntawm cov chaw tsim khoom ntsuam xyuas thiab tshuaj xyuas yog ib txwm yog txoj hauv kev zoo kom paub tseeb txog qhov zoo ntawm cov khoom.

Tsiv mus:

Tib neeg tseem nug…

Tshooj 5: LED vaj huam sib luag teeb zoo dua, Hloov lossis Square?

Zoo lus nug!

Txawm hais tias lawv yuav luag zoo sib xws hauv txhua qhov tshwj tsis yog cov duab, muaj qhov chaw uas koj tsis tuaj yeem siv lub vaj huam sib luag tshwj xeeb.

Tsis txhob yuam kev.

Qhov kev ua tau zoo thiab luminosity yuav zoo ib yam, tsuas yog qhov tsis zoo yuav yog qhov tsis sib xws ntawm cov décor thiab style.

Tam sim no:

Round LED panels, zoo li Benwei Disc, yog qhov zoo tagnrho rau cov chaw nyob.

Tias yog vim li cas lawv feem ntau saib zoo thaum ntsia ntawm phab ntsa hauv tsev, chav ua noj qab nthab, chav dej, chav pw, thiab txawm tias chav nyob.

Round LED teeb vaj huam sib luag yog ib qho yooj yim rau nruab, saib zoo dua, thiab tuaj yeem siv los ua kom muaj qhov chaw txias, sov, thiab teeb pom kev zoo.

Ntawm qhov tod tes:

Square lossis duab plaub zoo li Benwei Slice thiab Benwei Intact LEDs yog qhov zoo rau kev lag luam siv.

Qhov ntawd yog vim lawv feem ntau piav qhia txog kev paub txog kev ua haujlwm thiab kev tshaj lij.

Qhov no yog vim li cas lawv thiaj li zoo tagnrho rau thaj chaw raug cai thiab pej xeem suav nrog chaw ua haujlwm, tsev kawm ntawv, tsev kho mob, tsev qiv ntawv, thiab lwm yam.

Hauv kev xaus, nws muaj kev ruaj ntseg hais tias LED vaj huam sib luag teeb yog cov teeb pom kev zoo txaus. Tsis tsuas yog lawv ua haujlwm zoo thiab ruaj khov tab sis kuj zoo rau kev txhim kho qhov zoo nkauj ntawm qhov chaw.

Yog li ntawd, yog tias koj tseem siv cov khoom siv hluav taws xob qub thiab tsis muaj txiaj ntsig zoo li cov fluorescent grilles, nws yog lub sijhawm los hloov kho.


Cov lus piav qhia

Qhov ntau thiab tsawg

Lub zog / Wattage

Luminous flux (± 10%)

● LED nti: Epistar / SMD4014

● Ua haujlwm voltage: AC100-240V 50-60Hz

● CRI >80Ra or CRI>95r ua

● PF >0.90

● CCT: 2700-6500K

● Khoom siv: Aluminium Alloy ntxiv rau iav

● Beam kaum sab xis: 120degree

● Npog Npog: Dawb lossis Nyiaj Npog

300 X 300 mm

18W

2 880m

600 x 300 mm

18W

2 880m
36W5 760m

600 x 600 mm

36W

5 760m
40W6 400 lm
48W7 680m

620 x 620 mm

36W

5 760m
40W6 400 lm
48W7 680m

1200 x 300 mm

36W

5 760m
40W6 400 lm
48W7 680m

1200 x 600 mm

60W

9 600 lm
72W1 1520 lm


BWPL-120x30 LED vaj huam sib luag 300x1200 160lm/

WMmore pictures


43 (3)

43 (1)


Kev teeb tsa

BWPL-120x30 LED vaj huam sib luag teeb 30x120

41 (1)


FAQ

Muaj lus nug lossis xav xa ib qho kev nug!

Q: Yuav ua li cas peb thiaj li tau txais daim ntawv tso cai rau 30x120 LED vaj huam sib luag?

A: Tiv tauj peb nrog specification: xws li watt, loj, xim kub, kom muaj nuj nqis, tshwj xeeb thov thiab lwm yam.


Q: Lub sijhawm ua lag luam thiab lub sijhawm them nyiaj rau LED vaj huam sib luag teeb 40w yog dab tsi?

A: Tus nqi tsawg dua $ 1000, 100 feem pua ​​​​ them ua ntej ntau lawm, ntau tshaj $ 1000 tuaj yeem sib tham!


Q: Koj tuaj yeem ua qhov kev tswj xyuas zoo li cas?

A: Peb muaj QC tus neeg nyob ntawm cov kab ntau lawm ua rau kev tshuaj xyuas.Txhua yam khoom yuav tsum tau kuaj xyuas ua ntej xa khoom.we ua inline tshuaj xyuas thiab kev tshuaj xyuas zaum kawg.

1.Tag nrho cov khoom raw tau kuaj xyuas thaum nws tuaj txog peb lub Hoobkas.

2.Txhua daim thiab lub logo thiab tag nrho cov ntsiab lus tshawb xyuas thaum lub sijhawm tsim khoom.

3.Txhua cov ntaub ntawv ntim khoom tau kuaj xyuas thaum tsim khoom.

4.Txhua qhov kev tsim khoom zoo thiab ntim khoom tau kuaj xyuas qhov kawg tom qab ua tiav.


Q: Yuav ua li cas txog Benwei txoj cai tom qab muag thiab lub sijhawm?

A: Benwei Promise 3-5 xyoo lav rau cov khoom ib txwm muaj.


Q: Peb puas tuaj yeem luam peb lub logo ntawm LED vaj huam sib luag 1200x300?

A: Yog lawm, peb muab kev pabcuam OEM.


Q: Koj puas muab cov qauv?

A: Yog, peb muab cov qauv thiab cov qauv nqi yuav xa rov qab rau koj hauv kev txiav txim ntau.


Q: Koj cov khoom zoo li cas?

A: Peb yog ib qho ntawm cov kws tshaj lij thiab tshwj xeeb hauv cov khoom siv teeb pom kev zoo, xws li coj tube, coj dej nyab teeb, coj vaj huam sib luag teeb, ufo coj lub teeb, tri-proof coj teeb


Q: Koj cov khoom siv nyob qhov twg?

A: Supermarket, tsev kawm ntawv, chaw ua haujlwm, chaw nres tsheb, chaw nres tsheb, Hoobkas, warehouse, khw, khw muag khoom, ect.



Cim npe nrov: LED vaj huam sib luag teeb: txhua yam koj xav paub txog, Tuam Tshoj, lwm tus neeg, manufacturers, hoobkas, yuav, nqe, zoo, pheej yig, kev muag, hauv Tshuag, dawb qauv

Koj Tseem Yuav Zoo Li

(0/10)

clearall